امیری در گفت‌وگو با فارس:
ملت ایران فردا برگ زرین دیگری به تاریخ انقلاب می‌افزاید/ اصولگرا و اصلاح‌طلب در دفاع از آرمان‌ها یکپارچه‌اند

قائم‌مقام وزیر کشور گفت: مردم عزیز کشورمان از سلایق و جناح‌های مختلف سیاسی 22 بهمن امسال همچون سال‌های گذشته به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و با حضور پرشورشان برگ زرین دیگری به تاریخ انقلاب اسلامی اضافه می‌کنند.

خبرگزاری فارس: ملت ایران فردا برگ زرین دیگری به تاریخ انقلاب می‌افزاید/ اصولگرا و اصلاح‌طلب در دفاع از آرمان‌ها یکپارچه‌اند

حسینعلی امیری قائم‌مقام و سخنگوی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس با اشاره به فرارسیدن یوم‌الله 22 بهمن‌ماه، اظهارداشت: 22 بهمن نقطه‌ای نورانی و اتفاق ویژه در تاریخ اسلام و کشور اسلامی ایران است.

وی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که فرمودند «انقلاب ما انفجار نور بود» تصریح کرد: 22 بهمن طلوع آن نور بود که با تکیه بر همت و اعتقادات مردم و رهبری ویژه امام خمینی(ره)، حکومت 2500 ساله شاهنشاهی که به پیشرفته‌ترین سلاح‌های زمان خود مجهز بود، فروریخت.

سخنگوی وزارت کشور یادآورشد: در طول 35 سال گذشته بر همگان ثابت شد که دین مقدس اسلام می‌تواند در تمام شئونات زندگی بشریت نقش‌آفرینی ویژه‌ای داشته باشد و مردم را به طرف کمال و سعادت پیش ببرد.

وی یادآور شد:مردم عزیز کشورمان از سلایق و جناح‌های مختلف سیاسی 22 بهمن امسال همچون سال‌های گذشته به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و با حضور پرشورشان برگ زرین دیگری به تاریخ انقلاب اسلامی اضافه می‌کنند.

امیری یادآور شد: ملت ایران در واقع به جهانیان اعلام می‌کنند که تمامی کشور ما و سلایق و گروه‌های سیاسی اعم از اصولگرا، اصلاح‌طلب، اعتدالگرا، شیعه و سنی، اقلیت‌های دینی و اقوام مختلف در حفاظت و حمایت از انقلاب اسلامی متحد و یکپارچه‌اند و هر موقع که لازم باشد به دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام و انقلاب می‌پردازند.